• 7 april 2019
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 321 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.

Door de goede contacten van onze jeugdstaf met het PR team van ADO Den Haag konden onze leden voor een stevig gereduceerde tarief op bezoek gaan bij de competitiewedstrijd tegen FC Utrecht.

Liefst 41 aanmeldingen waren er binnen gekomen om naar onze plaatselijke trots en profclub te gaan in het Cars Jeans station. Er werd verzameld op het Sportpark Prinses Irene waarna er in groepjes naar Ypenburg werd afgereisd. Door de drukte konden we niet allemaal in een groep bij elkaar zitten, maar elkaar in de gaten houden lukte wel degelijk. Veel tijd was daar echter niet voor, want ADO had het flink op de heupen en wist het talrijke publiek uitstekend te vermaken met liefst een 5-0 uitslag. De doelpunten waren van Lex Immers (2), Danny Bakker, Meijers en Necid.

Namens de ouders … jeugdstaf RVC Celeritas “hartelijk dank voor het organiseren, de kinderen vonden het super” !

Share:

Geef een reactie