• 12 mei 2019
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 118 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.

RVC Celeritas za.1 – Loosduinen za.1 = 1-3

In de week dat de club 113 jaar oud werd, en daarmee de vijfde oudste club is van de Haagse regio na HVV, HBS, Quick en ADO, stond de topper tegen Loosduinen op het programma. De blauwhemden verdedigden op 3 wedstrijden van de meet een gat van 3 punten op buurman GDA, terwijl RVC Celeritas de gedeelde 3e plek innam, een positie die in ieder geval recht geeft op nacompetitie. Beide ploegen wisten derhalve dat ze te maken hadden met een serieuze tegenstander en daar was dan ook een flinke supporterschare op afgekomen. Ruim 250 toeschouwers telden we voor deze topper voor promotie naar de 3e klasse.

De selectie van trainers Dennis en Ton besefte zich het belang en ontwikkelde in de aanloop naar de topper het plan om zelf de organisatie van de 3e helft ter hand te nemen. Met DJ Frank was de muziek uitstekend verzorgd en de vele gasten die na afloop bleven hangen kregen nog even alle gelegenheid om de wedstrijd te evalueren. Ofschoon de meningen hierover niet altijd overstemmen was het algemene beeld dat Loosduinen met name voorin doortastender was dan onze jongens. Want gerekend in hoeveelheden kansen was er een redelijke balans en qua veldspel was onze hoofdmacht in de eerste helft de bovenliggende partij en Loosduinen na de thee. Vooral wanneer in de eerste helft op het middenveld de bal snel rond ging en er via secuur uitgevoerde 1/2 combinaties dwars door de Loosduinse verdediging heen gevoetbald werd. De snelheid en scherpte van de aanvallen leidden zo tot twee “VAR-momentjes” voor de arbitrage, maar die geen emoties opwekten omdat de daaruit voortvloeiende scoringskansen geen doelpunten opleverden. Aan de andere kant werd bij een uitbraak – na een snel genomen inworp waarbij onze spelers zich lieten verrassen door hun twijfel of het nu wel/niet een ingooi voor hen was – een vrije man gevonden die het hoofd koel hield en diagonaal inschoot: 0-1.

Alle goede voornemens moesten in de tweede helft herzien worden toen Loosduinen al na 3 minuten voor 0-2 zorgde en na 23 minuten voor 0-3.

Bij een 0-2 stand werd het nog bijna spannend toen Benji van rechts naar links het hele veld passeerde, maar net niet goed uitkwam om zijn actie te bekronen. De inzet, goede spirit en doorzettingsvermogen van onze ploeg werd toch nog beloond met de eretreffer. Mo El Kammouni kopte een voorzet van Benji Calliste tegen de touwen.

 

De stand: Loosduinen 24-58, GDA 24-55, GSC/Esdo 24-41, Quintus en RAS 24-40, RVC Celeritas en MSV’71 24-38, PGS/Vogel 24-37, sv Erasmus 24-35, TAC’90 24-33, BMT 24-29, HPSV 24-20, Houtwijk 24-12, Wanica Star 24-0.

Sleutelduels 18 mei: GSC/Esdo – RVC Celeritas, PGS/Vogel-Quintus

Sleutelduels 25 mei: RVC Celeritas – sv Erasmus, RAS-GSC/Esdo

 

RVC Celeritas za.2 – Vredenburch 3 = 3 – 1

RVC Celeritas za.3 – Wilhelmus 2 = 1 – 0

RVC Celeritas za.4

RVC Celeritas JO19-1 – Sportclub Monster JO19-2 = 5 – 3

Forum Sport JO15-5 – RVC Celeritas JO15-1 = 10 – 3
Semper Altius JO13-4 – RVC Celeritas JO13-1 = 3 – 3
Full Speed JO11-1 – RVC Celeritas JO11-1 = 4 – 6
Wilhelmus JO9 – RVC Celeritas JO9-1 = 5-5
RVC Celeritas JO9-2 – Die Haghe JO9 = 7-5
RVC Celeritas JO9-3
RVC Celeritas JO7-1

RVC Celeritas zo.VET

Share:

Geef een reactie