• 17 augustus 2019
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 93 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.
RVC Celeritas za.combinatie – Te Werve za.combinatie = 3-3
Aan de aanhef van de wedstrijd kunnen we al aflezen hoe iedere ploeg het liefst de kaarten tegen de borst gedrukt houdt. Combinatie tegen combinatie. Tsja, hoeveel spelers van de toekomstige hoofdmacht stonden er in de basis? En hoeveel bij de tegenpartij? Feitelijk doet het er niet zo veel toe. Ervaren toeschouwers weten dat in een seizoen tussen de 11 en 20 spelers nodig zijn om een seizoen door te komen. Dus zij die vandaag op het veld stonden, of op de bank zaten, of een half wedstrijdje speelden, of een hele, of die nog op vakantie waren … het maakt niet uit … een elftal formeert zich niet in 5 oefenwedstrijden. Dat is een geleidelijk proces waarbij vele factoren van invloed zijn. Maar … ook oefenwedstrijden ….!! Daar kun je een visitekaartje in afgeven. En een enkele speler deed dat dan ook …
De wedstrijd van zaterdag 17/8 was er zo een. Te Werve – de beste ploeg uit Rijswijk (2e klasse) – kwam op een 0-2 voorsprong omdat aan de RVC Celeritas kant nog niet iedere speler de scherpte had die nodig is. Desondanks vond Jakko vlak voor rust een gaatje in de verdediging bij Te Werve om de achterstand te halveren: 1-2. Na de pauze kwam Te Werve al snel op 1-3. Maar met diverse wissels stond er na rust toch een RVC Celeritas op het veld dat scherper was dan in de eerste helft. Via treffers van onze nieuwe Ukrainse speler Sergi en Gio Augustine werd het toch nog 3-3. Beide ploegen hadden er vrede mee …
Terugkijkend was het een (hele) prettige wedstrijd, (Veel) Leuker dan een week eerder waarbij het duel tegen HMSH kort voor rust gestaakt werd omdat 2 spelers (een van ieder) door hun eigen ondergrens zakten. Omdat beide clubs/spelers tijdig ingrepen gebeurde er gelukkig niks, maar kreeg het incident toch een staartje. Wij zijn als club verantwoordelijk voor de fout van onze speler. Via een publiekelijk excuus in de kleedkamer ten overstaan van zijn medespelers werd een eerste stap gezet. De disciplinaire straf van 2 weken die hier op volgde om niet te mogen deelnemen aan trainingen en wedstrijden, en in plaats hiervan facilitaire taken uit voeren voor de selectie, was een tweede stap. Onze boosdoener heeft zich hieraan verplicht, hetgeen wij als club toejuichen, te meer omdat wij weten dat onze clubgenoot een emotioneel zware privé-periode ondergaat waarin wij hem veel sterkte toewensen.
Zaterdag 17/8 was ook een moment met andere herinneringen. Er waren immers twee heuglijke geboortes te vieren. Dave Leeuwerke, vrouw en zoon toonden vol trots hun tweede aanwinst. En ons nieuwe lid Richard van Trier kreeg via een aardigheidje aangereikt dat zijn medespelers blij zijn met zijn jongste aanwinst … De brunch, verzorgd door onze (vrijwillige) kantine medewerkers en clubgenoten (wie dient zich ook aan als vrijwilliger??) , werd door alle spelers zeer gewaardeerd.
Komende week zijn er twee oefenwedstrijden bij het toernooi van sv Houtwijk.
En vanaf donderdag 22 augustus gaat het bruisen op ons sportpark Prinses Irene vanaf 18:00 uur als onze jeugd (ruim 80 kids) zich op het terrein gaan melden.  Zie hiervoor de vorige pagina op deze website …
Share:

Geef een reactie