• 30 september 2019
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 59 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.

De KNVB heeft op maan-, dins- en woensdagen het hoofdveld op ons Sportpark gehuurd voor haar selectie activiteiten.

Tot eind maart 2020 zullen er zo’n 30 /40  activiteiten plaatsvinden.

Hieronder al vast de data die tot nu toe bekend zijn.

Op deze data is het kunstgrasveld van 18.45 – 21.30 uur gereserveerd voor de KNVB.

Daarnaast krijgt de KNVB vier vaste  kleedkamers op de 1e etage toegewezen.

Als straks tussen 21-okt en 30-nov het kunstgrasveld vervangen wordt, dan zal er een ander (gras)veld worden aangewezen. Informatie daarover volgt later.

(incl. correctie ontvangen op di.1/10)

LET OP ! de 1e activiteit start dinsdag 1 oktober 2019 al ….!

 

Dag datum Selectiegroep Aanvangstijden
Dinsdag 1/10/2019 Jongens onder 15 West II 19.30 uur
Woensdag 2/10/2019 Jongens onder 17 West II 19.30 uur
Dinsdag 8/10/2019 Jongens onder 17 West II (was wo.9/10) 19.30 uur
Maandag 14-10-2019 Jongens onder 16 West II 19.30 uur
Dinsdag 15-10-2019 Jongens onder 15 West II 19.30 uur
Maandag 28-10-2019 Jongens onder 16 West II 19.30 uur
Dinsdag 29-10-2019 Jongens onder 15 West II 19.30 uur
Woensdag 30-10-2019 Jongens onder 17 West II 19.30 uur
Maandag 11/11/2019 Jongens onder 16 West II 19.30 uur
Dinsdag 12/11/2019 Jongens onder 15 West II 19.30 uur
Woensdag 13-11-2019 Jongens onder 17 West II 19.30 uur
Maandag 18-11-2019 Jongens onder 16 West II 19.30 uur
Dinsdag 19-11-2019 Jongens onder 15 West II 19.30 uur
Maandag 2/12/2019 Jongens onder 16 West II 19.30 uur
Dinsdag 3/12/2019 Jongens onder 15 West II 19.30 uur
Woensdag 9/12/2020 Jongens onder 17 West II 19.30 uur
Dinsdag 10/12/2019 Jongens onder 15 West II Future 19.30 uur
Maandag 11/12/2020 Jongens onder 16 West II 19.30 uur
Dinsdag 20-1-2020 Jongens onder 15 West II A 19.30 uur
Dinsdag 27-1-2020 Jongens onder 15 West II Future 19.30 uur
Maandag 28-1-2020 Jongens onder 16 West II
Woensdag 29-1-2020 Jongens onder 17 West II
Maandag 3/2/2020 Jongens onder 16 West II Future 19.30 uur
Dinsdag 4/2/2020 Jongens onder 15 West II A
Dinsdag 11/2/2020 Jongens onder 15 West II Future
Maandag 17-2-2020 Jongens onder 16 West II
Woensdag 19-2-2020 Jongens onder 17 West II
Dinsdag 25-2-2020 Jongens onder 15 West II A
Maandag 2/3/2020 Jongens onder 16 West II Future
Dinsdag 17-3-2020 Jongens onder 15 West II Future
Maandag 23-3-2020 Jongens onder 16 West II
Dinsdag 24-3-2020 Jongens onder 15 West II A
Maandag 30-3-2020 Jongens onder 16 West II Future
Woensdag 1/4/2020 Jongens onder 17 West II
Share:

Geef een reactie