• 2 november 2019
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 86 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.

RVC Celeritas za.1 – GDA za.1 = 0-6

Na de ruim uitgevallen nederlaag vorige week bij Vredenburch werd er zaterdag opnieuw verloren. En nu met nog grotere cijfers, 0-6 maar liefst. Een flinke tik voor onze ploeg die eigenlijk geen moment in de wedstrijd kwam. Binnen 10 minuten stond het al 0-2 door twee weggegeven doelpunten. Bij de 0-1 werden we op snelheid geklopt in het centrum en bij de 0-2 stond een half elftal te kijken hoe een vrije trap door een woud van spelers in het net eindigde. Hierna had onze ploeg een fase met een opleving. Het leverde halve kansen op voor de voorwaartsen en een schot op de paal van Abdullah. Een goede goal van GDA betekende een 0-3 ruststand. Na de pause veranderde er niet veel. Door individuele fouten werd er binnen een tijdsbestek van 20 minuten opnieuw 3x gescoord. Invaller Benji was met een schot tegen de paal nog het dichtst bij de eretreffer. Een wedstrijd om snel te vergeten.

RVC Celeritas za.2 – TAC’90 = afgelast

 

LYRA 11 – RVC Celeritas za.3 = 7-1

 

RVC Celeritas za.4 = vrij

 

RVC Celeritas JO15-1 – Houtwijk = afgelast

 

RVC Celeritas JO12-1 – SVH = 0-11

 

HBS – RVC Celeritas JO12-2 = 4-0

 

RVC Celeritas JO11-1 – KMD = 2-3

 

RVC Celeritas JO9-1 – Full Speed = 2-1

 

RVC Celeritas JO9-2 – REMO = 3-3

 

RVC Celeritas JO9-3 – Scheveningen = 6-6

 

RVC Celeritas JO9-4 – VELO = 4-4

Share:

Geef een reactie