• 22 mei 2020
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 111 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.

Lange tijd leek het er op dat seizoen 2019/2020 er op zat. Maar vanaf do.30 april zijn we voorlopig allemaal toch weer stukje voor beetje opgestart en zijn we inmiddels, na de winterstop, in de derde adem van het seizoen beland. Een wonderlijke situatie.

Vanaf deze plaats wil het bestuur van onze club ALLE vrijwilligers en clubmensen een enorm compliment geven voor hun inzet, enthousiasme en flexibiliteit om hun steentje bij te dragen aan het voorlopige “nieuwe normaal” bij onze club en mooie voetbalsport. Want met een afgesloten kantine en kleedkamers, looprichtingen, de anderhalve meter en dus het vermijden van contact en duels, is het zaak om allen goed te kunnen improviseren, maar vooral niet te verslappen om de RIVM en Overheids regels en richtlijnen in acht te blijven nemen. Dit virus heeft de reputatie van een sluipmoordenaar dus laten daar allen optimale voorzichtigheid bij blijven betrachten (!). Ook onze club RVC Celeritas kent verschillende leden die door deze ziekte gegrepen werden met uiteenlopende uitkomsten. Van het intens trieste overlijden van een opa van één van onze jeugdspelers tot aan een triomphantelijke erehaag – na een langdurig verblijf op de IC – bij het verlaten van het ziekenhuis van één van onze veteranen. Vreugde en verdriet ligt dicht bij elkaar …

Elders op deze website kunt U de tijdschema’s aantreffen van activiteiten op ons Sportpark.

En U ziet hieronder op de foto’s dat de mindset – ofschoon met een kwinkslag – aanwezig is om het plezier in de sport te blijven beleven. De foto’s: Die nieuwe JO17 (huidige JO15) in actie, verder menen we van de trainersstaf Dennis en Dave te herkennen en tot slot zien we 2 Walking Football(st)ers oefenen op anderhalve meter …

Share:

Geef een reactie