• 2 juli 2020
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 118 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.
  VINOJ/JASMIJN BAR OPENEN AFSLUITEN
DAG DATUM ACTIVITEIT TIJD ACTIVITEIT CATERING HORECA
       
Woensdag 5-Aug-20 TS, BESTUUR, FYSIO 18.30-19.00 BAR RAYMOND/DYL DENNIS DYL
EERSTE KENNISMAKING 20.00-21.30
Donderdag 6-Aug-20 TRAINING 20.00-21.45 CLUBAVOND WARM ETEN ESTHER/JASMIJN
/VINOJ + SEL
JASMIJN JASMIJN
Vrijdag 7-Aug-20 VRIJ
Zaterdag 8-Aug-20 1ste fitheidstest
GROEP 1 en training
14.00-16.30 BAR FRUIT EN
BROODJES
DAVE/DYL DENNIS DYL
RONDLEIDING FYSIO PUUR
Zondag 9-Aug-20 VRIJ
Maandag 10-Aug-20 VRIJ
Dinsdag 11-Aug-20 TRAINING 20.00-21.45 BAR FRUIT MARCEL/DYL
/RAYMOND
DYL DENNIS
Woensdag 12-Aug-20 VRIJ
Donderdag 13-Aug-20 2de fitheidstest
GROEP 2 en training
20.00-21.45 CLUBAVOND WARM ETEN ESTHER/JASMIJN
/VINOJ + SEL
JASMIJN JASMIJN
RONDLEIDING FYSIO PUUR
Vrijdag 14-Aug-20 VRIJ
Zaterdag 15-Aug-20 OEFENWEDSTRIJD
THUIS DUINDORP
COMBI 2 teams
N.N.B BAR FRUIT EN
BROODJES
DAVE/DYL
/BESTUUR
DENNIS DYL
SCHEIDSRECHTER = XXXX
Zondag 16-Aug-20 VRIJ
Maandag 17-Aug-20 VRIJ
Dinsdag 18-Aug-20 TRAINING 20.00-21.45 BAR FRUIT MARCEL/DYL
/RAYMOND
DYL DENNIS
Woensdag 19-Aug-20 VRIJ
Donderdag 20-Aug-20 TRAINING 20.00-21.45 CLUBAVOND WARM ETEN ESTHER/MARCEL
/VINOJ + SEL
DENNIS DYL
Vrijdag 21-Aug-20 MINI TRAININGSKAMP
Zaterdag 22-Aug-20 MINI TRAININGSKAMP
Zondag 23-Aug-20 VRIJ
Maandag 24-Aug-20 VRIJ
Dinsdag 25-Aug-20 TRAINING 20.00-21.45 BAR FRUIT DAVE/RAYMOND
/DYL
DYL DYL
Woensdag 26-Aug-20 VRIJ
Donderdag 27-Aug-20 TRAINING 20.00-21.45 CLUBAVOND WARM ETEN ESTHER/JASMIJN
/VINOJ + SEL
JASMIJN DENNIS
Vrijdag 28-Aug-20 VRIJ
Zaterdag 29-Aug-20 BEKER 1 (alternatief
RVC CELERITAS – HMSH za)
N.N.B ESTHER/MARCEL
/VINOJ + SEL
JASMIJN DENNIS
Zondag 30-Aug-20 VRIJ
Maandag 31-Aug-20 VRIJ
Dinsdag 1-Sep-20 OEFENWEDSTRIJD
THUIS VCS (ZON)
COMBI 2 teams
20.00-21.45 BAR RAYMOND/DYL
/ESTHER
DENNIS DYL
SCHEIDSRECHTER = XXXX
Woensdag 2-Sep-20 VRIJ
Donderdag 3-Sep-20 TRAINING + EVALUATIE 1 20.00-21.45 CLUBAVOND WARM ETEN NEPO/MARCEL
/VINOJ + SEL
DYL DENNIS
Vrijdag 4-Sep-20 VRIJ
Zaterdag 5-Sep-20 BEKER 2 N.N.B BAR RAYMOND/ARWIN
/BENCHO
Zondag 6-Sep-20 VRIJ
Maandag 7-Sep-20 VRIJ
Dinsdag 8-Sep-20 TRAINING 20.00-21.45 BAR FRUIT DAVE + SEL DYL DYL
Woensdag 9-Sep-20 VRIJ
Donderdag 10-Sep-20 TRAINING + EVALUATIE 2 20.00-21.45 CLUBAVOND WARM ETEN ESTHER/JASMIJN
/VINOJ + SEL
JASMIJN DENNIS
Vrijdag 11-Sep-20 VRIJ
Zaterdag 12-Sep-20 BEKER 3 N.N.B BAR DONNI/RAYMOND
+ 4de
Zondag 13-Sep-20 VRIJ
Maandag 14-Sep-20 UITGIFTE KLEDING EN
LAATSTE GESPREKKEN
BAR RAYMOND/BENCHO DENNIS DENNIS
Dinsdag 15-Sep-20 TRAINING 20.00-21.45 BAR FRUIT DYL/BRYAN/PETER DYL DYL
Woensdag 16-Sep-19 TS OVERLEG 20.00
Donderdag 17-Sep-20 TRAINING 20.00-21.45 CLUBAVOND WARM ETEN NEPO/MARCEL
/VINOJ + SEL
DYL DENNIS
Vrijdag 18-Sep-20 VRIJ
Zaterdag 19-Sep-20 START COMPETITIE

 

HOOFD TRAINER Dennis Young (DY) info@corpusgroep.nl 06-24940777
ASS. TRAINER Dave Leeuwerke (DL) d_leeuwerke@msn.com 06-39888132
ASS. TRAINER Roger Smees (RS) rrsmees@hotmail.com 06-14113938
2de TRAINER Raymond Hageman (RH) raymanhagie@gmail.com 06-53285551
MATERIAAL EN GRENSRECHTER Raymond de Bock (RB) rdb.rvcceleritas@gmail.com 06-57705192
LEIDER 1 Urwin Biharie (UB) papabiharie@hotmail.com 06-13591596
LEIDER 1 Chris van Dijk (CvD)   06-41460905
K.TRAINER Raymond Hageman (RH) raymanhagie@gmail.com 06-53285551
MANAGER O23 Dave Leeuwerke (DL) d_leeuwerke@msn.com 06-39888132
HERSTEL Frank Schippers (FS) schippersdenhaag@live.nl 06-15033442
VERZORGING Bertus Vreeswijk (BV) bertvreeswijk@hotmail.com 06-40246491
GRENSRECHTER Raymond de Bock (RB) rdb.rvcceleritas@gmail.com 06-57705192
GRENSRECHTER Stephen de Vries (SdV)  
FYSIO Sven Huizinga (SH) mail@fysiotherapie.nl 06-57806809
TEAM MANAGER Marcel de Wolf (MdW) wolf47celeritas@gmail.com 06-38112263
TEAM MANAGER Vinoj Ramdas (VR) vinojramdas@hotmail.com
TC SELECTIE Theo de Reuver (TdR) dereuvertheo@gmail.com 06-47953785
WEDSTRIJD SECRETARIS Paul Canninga p.canninga@live.nl 06-57614226
CO. SELECTIEZAKEN John Roos (JR) 06-22075015
MEDIA Dave Leeuwerke (DL) d_leeuwerke@msn.com 06-39888132
HORECA Jasmijn Scholtes administratie@corpusgroep.nl 06-33865479
LEDENADMINISTRATIE Hans Boutens hansboutens@gmail.com 06-28397830
Share:

Geef een reactie