• 6 september 2020
  • ron
  • Geen categorie
  • 0
  • 72 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.

De eerste volledige speelronde met al meteen een 7-tal thuiswedstrijden van onze jeugd verliep nog niet helemaal vlekkeloos. Door de komst van de profs van ADO naar ons sportpark is er een aantal logistieke wijzigingen de komende twee seizoenen die een strikte naleving van afspraken noodzakelijk maakt. Immers niet meer veld 1 en 2 zijn ons domein, maar nu is dat tijdelijk veld 1 en 4. En omdat veld 4 ingezet wordt als terrein voor de wedstrijden in de onderbouw en middenbouw is de aanwezigheid van de 6 goaltjes op dit veld van essentieel belang.

Ondanks goede afspraken op de donderdagavond bleek zaterdagochtend om 08:00 uur dat 2 van de 6 goaltjes op veld 3 bij ADO stonden (..?..). Zo’n 250 meter verderop.

De onrust dat zoiets veroorzaakt op een moment dat vanaf 08:00 uur de verschillende teams zich op het sportpark melden, het clubgebouw om 08:20 uur opent en de corona-protocollen in acht moeten worden genomen, is niet altijd even makkelijk te managen door een handjevol kaderleden. Tel daarbij op dat op een eerste speeldag de spelers/ouders soms nog onwennig op zoek zijn naar hun team, en sommigen nog op de valreep een wedstrijdtenue willen kopen dan is het plaatje redelijk compleet welke bouwstenen tezamen een soepele seizoenstart vormen.

 

In een snelle evaluatie na afloop kwamen verschillende oplossingen al gelukkig direct bij de ouders vandaan … van de teams van de 09:00 uur wedstrijden zal een aantal ouders om 08:15 uur present moeten zijn om in 10-15 minuutjes de 3 veldjes uit te zetten (zie plaatje boven). De 6 goaltjes moeten dan natuurlijk wel aanwezig zijn !! En van de teams die om 10:15 uur spelen zal een aantal ouders direct na de wedstrijd rond 11:15 uur even 10-15 minuutjes een handje moeten helpen om de 3 veldjes op veld 4 op te ruimen en de 6 goaltjes op slot te zetten (zie foto hieronder). Als het goed is hangen de sloten altijd om de lichtmast die U in beeld ziet op de foto, omdat ze aldaar bevestigd moeten worden wanneer de goaltjes worden losgemaakt.

 

Nu het sportieve deel. Want daar gaat het uiteindelijk toch allemaal ook om … Op veld 1 zagen we de centrale verdediger van ons 1e team (Dylan) de fluit ter hand nemen bij de wedstrijd van de JO17-1. Tegen sv Den Hoorn. In een gelijkopgaande wedstrijd kregen beide teams handenvol mogelijkheden en ging de strijd lange tijd gelijk op. Na een 3-3 tussenstand drukte de ploeg van coach Alper in de laatste 20 minuten echt door: 7-3.

Op veld 4 speelden de onderbouw en middenbouw hun wedstrijden met wisselende resultaten.

De JO13-1 speelde uit tegen HBS en revancheerde zich van vorige week met een indrukwekkende 12-1 score.

 

Bij de senioren kwam za.2 niet in actie omdat bij tegenstander VELO 6 enkele corona-besmettingen waren vastgesteld.

De za.3 tekende voor een solide resultaat uit tegen Nootdorp: 1-1 De eerste thuiswedstrijd van de za.4 leverde een vertrouwde 5-1 overwinning op.

De uitwedstrijd van za.1 tegen NSV’46, aan de noordrand van de Nieuwkoopse Plassen in het dorpje Noorden (1.900 inwoners en 350 leden, die bijna allemaal de kantine en groot buitenterras als kroeg gebruikten) was voor onze club een soort schoolreisje. Als 4e klasser in de Haagse regio is onze verste uitwedstrijd normaliter in Wassenaar, maar met deze trip naar Noorden besloot een aantal liefhebbers hun spaarpot om te keren, een dubbeldekkerbus te huren, en er een gezellig uitje van te maken. En dat werd het.

De wedstrijd zelf was een voorproefje wat ons te wachten kan staan in de competitie. Een fysiek sterk ingespeelde ploeg met veel lengte, met 2-3 vaardige jongens en een ‘Westlandse mentaliteit’. Direct vanaf het beginsignaal bereikte Jari met een lange bal kompaan Jergo … na 23 seconden 0-1. Halverwege de eerste helft vond NSV’46 een gaatje in onze defensie: 1-1. Pas diep in de tweede helft konden we het technische overwicht omzetten in een tweede voorsprong. Vially maakte zich breed in de zestienmeter en vond zodoende voldoende ruimte om uit te halen: 1-2.

 

Volgend weekeinde komen alle teams weer in actie. Voornamelijk uitwedstrijden.

 

 

NSV’46 – RVC Celeritas = 1 – 2

VELO 6 – RVC Celeritas 2 = uitgesteld naar oktober

Nootdorp 7 – RVC Celeritas 3 = 1 – 1

RVC Celeritas 4 – KMD 7 = 5 – 1

HMSH 35+1 – RVC Celeritas 35+1 = 2 – 0

RVC Celeritas JO17-1 – Den Hoorn JO17-4 = 7 – 3

HBS JO13-6 – RVC Celeritas JO13-1 = 1 – 12

Den Hoorn JO12-7 – RVC Celeritas JO12-1 = n.o.g. (JO12-1 gaat op in JO13-2)

RVC Celeritas JO11-1 – KMD JO11-2 = 13 – 3

RVC Celeritas JO11-2 = vrij

RVC Celeritas JO10-1 – VUC JO10-1 = 5-4

RVC Celeritas JO10-2 – Scheveningen JO10-2 = nnb

RVC Celeritas JO9-1 – SVH JO9-1 = 0-8

RVC Celeritas JO8-1 – Laakkwartier JO8-2 = 22-1

RVC Celeritas JO8-2 – SJZ JO8-3 = 12-0

Share:

Geef een reactie