Vrijwilligerswerk…. Hans Korst
Vrijwilligerswerk, de basis waar iedere verenigingen op drijft.
❤️💛 Ik ben vrijwilliger bij RVC Celeritas ❤️💛
Het seizoen is nog niet begonnen, maar onze trouwe supporter en een van de vele koffiegroep bezoekers op dinsdag ochtend in de RVC Celeritas kantine, Hans Korst, staat inmiddels wekelijks een momentje in de kantine om telkens iets anders schoon te maken of op te ruimen. Vandaag was het de keuken-aanrecht die grondig onder handen werd genomen en de vorige week werd de bar eens lekker schoon gemaakt. Iedere week is er wel iets om beet te pakken.
Hans komt al sinds 1966 bij Celeritas en is reuze trots op zijn club. Een uurtje per week vrijmaken voor de club voelt hij als een morele verplichting. Daarnaast geeft dit vrijwilligerswerk hem ook weer veel voldoening en nieuwe mooie contacten terug binnen de club.
Hans hoopt zich nog lang in te kunnen zetten voor de vereniging die zoveel voetbalplezier geeft aan hun leden, want RVC Celeritas is ook “zijn kluppie’ !!!

Wordt RVC Celeritas ook ‘jouw kluppie’… meld je dan aan om ook eens gezellig een handje te komen helpen.







































