Wedstrijdverslag Celeritas 35+1 – sv Erasmus 35+1 uitslag (6-2)
Wedstrijdverslag Celeritas VE-1 – sv Erasmus VE-1
Datum: 15-10-2023.
De wedstrijd werd niet lichtzinnig opgepakt. We wisten dat de tegenstander al lang geen wedstrijd had verloren. Dus er ging al snel een lichtje branden met het idee dat we volle bak moesten gaan.
Het weer was iets minder dan de afgelopen weken. Met als gevolg dat er sommige mensen zelfs nog van hun best moeten worden gelicht.
De warming-up was lastig in een hagelbui, het was daardoor eerder een warming-up “light”.
Vanaf de aftrap werd er direct lekker gevoeltbald. Celeritas begon beter en dat veroorzaakte lichte irritaties bij de tegenstander. Die kwamen hierdoor niet in hun spel.
Na de 1-0 voor Celeritas kwam de tegenstander vrij snel op 1-1. Maar voor de rust werd duidelijk dat hier wat de halen was. Dit leidde tot de 2-1, 3-1 en vlak voor rust zelfs tot de 4-1.
Wat niet onderbelicht moet blijven is dat deze groep van Celeritas nog niet heel lang samenspeelt. Dit in tegenstelling tot de tegenstander waarbij de vaste kern al jarenlang samenspeelt.
Na de rust, met wind tegen, was er even wat druk. Naast wat regenbuien hing er ook een tegengoal in de lucht. Maar dit gebeurde niet.
Celeritas voetbalde tactisch, ze hadden het licht gezien. Hoe te spelen tegen deze ervaren tegenstander.
Na de rust werd de 5-1 en 6-1 gescoord, waarna de eindstand van 6-2 op het bord kwam. Er werd nog een penalty gestopt door de keeper van Celeritas (Jack)
Verder leek het erop dat we dat Celeritas een aantal keer met de vlagger werden opgelicht.
Ondanks een aantal spelers dat uitviel met blessures waren er ook nog wat lichtpuntjes, zoals een aantal fraai uitgespeelde goals.
En de samenwerking en acceptatie binnen het team waren zeker aanwezig.
Duidelijk is dat de knop is omgezet op het hoofdveld en dat dit leidde tot een mooi en positief resultaat.
Samen met elkaar kan het dus wel. Op naar een nieuw lichtpunt.








































