• 23 augustus 2021
  • hans
  • Geen categorie
  • 0
  • 383 Je kunt het overzicht sorteren door te klikken op één van de vetgedrukte teksten en wisselen tussen lijst en samenvattingen met gebruik van de icoontjes in de rechter bovenhoek.

Dit is de voorlopige teamindeling van de Jeugd voor seizoen 2021/2022. De teams zijn ingedeeld op basis van niveau zodat iedereen met plezier kan voetballen. Staat jouw naam er niet tussen, meld het bij Jeugdvoorzitter Hans Boutens.

 

Mini’s 2015 tot 2017 JO8-1 JO8-2
Abdelaal, Fares Louakafi, Wail Coördinator Prashand Doorga Bechan, Kamil
Al Delemi, Muvtaza Mahesh, Yash Trainer: Ben Amar, Mousa
Balak, Jivano Nijs, Joshua de Amoauh, Ethan Bovenkamp, Dex van der
Banoukarim, Mohammed Bilal Rahami, Arman Arkoubi, Nassim El Lachman, Kiyan
Ben Amar, Issa Rambali, Jay-Vano Bouzitoun, Mohammed Zaki Rambali, Armaan
Bishesar, Ayden Rambali, Nishaan Fens, Benjamin Redzheb, Fatih
Ghazizadeh, Liam Ramdjas, Rafael Koning, Twan de Saqi, Daniel
Jahangier, Dayyaan Swaluwe, Jay Jay Van der Kruif, Ruben de
Jharihar, Aeshaan Yavuz, Akif Merkerk, Sander
Laajab, Anir Zabit, Moad
JO9   Coördinator : Roberto Pavan
JO9-1 JO9-2 JO9-3
Trainer: Nardo Buitendijk Trainer: Chahid en Sallam El ouarroudi Trainer: Istwan Contreras
Begeleider: vacant Begeleider: vacant Begeleider: vacant
Buitendijk, Tim Bingol, Adnan Alaham, Zeyad
Hadi, Mustafa Yilmaz Bousbou, Mohammed Contreras, Tiago
Helders Alves, Dani El Ouarroudi, Youssef Doorga, Rishi
Pavan, Gianni Hendy, Adam Doymaz, Metin
Plugge, Ivano Jagram, Brandon Faraji, Saad
Sabri, Edis Tuijnman, Levi Pang, Jesse
Veen, Noud Leo van Yan, Yiteng Saad Adel, Mohammed
Zambyb, Mahir
JO10-1 MO10-1
Trainer: vacant Trainster: Sorayya Habieb
Begeleider: vacant Begeleidster: Gulsah
Abattouy, Yassir Amarouche Said, Lilyam
Allam, Yassine Farissi Dandouni, Romaisae El
Gugdemir, Alperen Jharihar, Ayisha
Maksoedan, Imtiaz Jol, Sacha
Meijer, Jesse Rossem, Chayenne Van
Messaoudi, Raouan Spronsen, Naomi van
Raghoe, Nikhil Swaluwe, Angel
Thannoun, Abdelrhman Jasim Alan Werf, Fleur van der
JO-11-1 JO11-2 MO11-1
Trainer: Dzibo Kurtanovic Trainer: vacant Trainster: Debby Burgers
Begeleider: vacant Begeleider: vacant Begeleider: vacant
Apaydin, Muhammed ali Boom, Roy Aras, Bensu
Jong, Thijs de Boujelloui, Ayoub Bordewijk, Jacqueline
Kok, Jerry de Bousbou, rayan Chen, Vera
Kurtanovic, Mirnes Foltynowicz, Roger Den Hollander, Fleur
Martinovich, Viktor Leito, Ayderlee El Bachiri, Loubna
Sabri, Denis Saczuk, Hubert Jealal, Daamia
Vlieg, Ryan de Talhi, Naoufal mina andisha
Witwit, Younes Ouarroudi, Samlya El
Taghadouini, Amani
Wilflingseder, Sophie
JO13   Coördinator : Deniz Tekin
JO13-1 JO13-2 JO15-1 JO17-1
Trainer: Daniel de Nijs Trainer: Elderin Serbony Trainer: Dennis Smit Trainer: Patrick van Rossum
Begeleider: vacant Begeleider: vacant Begeleider: vacant Begeleider: vacant
Bachiri, Youssef el Bruin, Rohan Baak, Dylano Allach, Ali
Bilici, Hamza Achahboun, Amin Boutasmit, Mohammed Bachiri, Sami El
Cruz, Osmar Adriaan Aras, Polat DU, Xiaotian Blondeau, Julian
Graca, Amin Balah, Rouane Groenendaal, Jaden Duits, Gijs
Graca, Anouar Binda, Revelino Kaddari, ibrahim el Guler, Ilhan
Habieb, Denzel Boujelloul, Adam Koukouh, Hicham Hamham, Amine
Heins, Dylano Dennis Darjaj, Mohammed Wassim Kruythof, Ekele Jagai, Sahil
Mercelina, Airon Fadili, Anass el Martinovich, Konstantin M’hamdi, Bilal
Milinkovic, Dimitri Guler, Arda Meer, Julen van der Osei Mensah, Julius
Nijs, Julian Anthony de Hajjioui, Oualid el Muad, Salah Osei, Kingsley
Sinlao, Matthew Hendy, Anas Ousrouti, Alladin el Sadhoe, Rohit
Sluiter, Dani Ingelse, Djano Ousrouti, Mohamed el Sadhoe, Shivan
Tromp, Liam Ingelse, Mario Schaap, Willem Dale Winden, Josha van
Zemari, Rayan Kucuksu, Yusufcan Steen, Keano van der Yildiz, Ismail
Mattioui, Rayan Tadros, Kerelos
Namiri, Zakaria Werf, Keano Van der
Nguyen, Michael Westgeest, noah
Nibar, Mani Withaar de Jong, Ricardo
Tadros, Steven Young, Xavier
Tekin, Mirac
Share:

Geef een antwoord